اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  • کاندوم های پلی اورتان نازک تر، ظریف تر و در عین حال مقاوم تر از کاندومهای لاتکس هستند، اما مشکل سفت بودن کاندوم های لاتکس را ندارند، چون راحت تر شکل می‌گیرند.
  • بین 5 تا 10 درصد آقایان و بانوان به لاتکس حساسیت دارند و تماس با آن می تواند برای ایشان واکنش های آلرژیک ایجاد کند و بثورات آلرژیک یا حتی التهاب برای هر یک از طرفین ایجاد کند، در این افراد کاندوم های پلی اورتان می تواند جایگزین مناسبی باشد.
  • کاندوم های لاتکس بوی بد لاستیک را در خود دارند که در جنس پلی اورتان این بوی بد استشمام نمی شود و از نظر مصرف کننده اجناس پلی اورتان رایحه بهتری دارد و در عین حال استفاده از لوبریکانت روی آن ها راحت تر است (در مقایسه با لاتکس)

  به این دلیل که در سنتز این نوع کاندوم ها از پلی اورتان که ضد آلرژی است استفاده شده و سنتز چند مرحله که منتج به قطر بسیار نازک برای آن شده، پرهزینه تر است. مقاومت به سایش و تخریب بیشتری دارد (استحکام کششی و انجاری بیشتری دارد) انتقال حرارت بهتری دارد، سطح خارجی صاف تر است، شفافیت بیشتر است، به روغن های لوبریکانت مقاومتر است ( از نظر پارگی ) و  از نظر اکولوژیک زیست سازگار تر است.

  بین 5 تا 10 درصد افراد، حساس به لاتکس هستند و در این افراد کاندوم های پلی اورتان می تواند جایگزین مناسبی باشد. این حساسیت فقط منوط به آقایان نمی باشد و در صورتی که خانم هم حساسیت به لاتکس داشته باشد بایستی پلی اورتان جایگزین شود.

  این محصول تحت لیسانس کشور ژاپن است و با قطر 0.02 میلی متر نازک ترین کاندوم مردانه موجود در ایران می باشد و مشابه داخلی ندارد.

  تحویل کالا در تهران در صورت خرید در ساعات 8 صبح الی 7 عصر ، نهایت پس از 3 ساعت و در ساعاتی خارج از این زمان (8 صبح الی 7 عصر) روز بعد ارسال می شود.

  تحویل کالا در سایر شهرهای ایران عزیز از طریق پست یا تیپاکس خواهد بود.