شركت تدارکات درمان التيام (تِـــــدا ) از سال۱۳۷۷ فعالیت خود را در خصوص واردات تجهيزات پزشکی آغار نموده و در حال حاضر نمايندۀ انحصاري شرکت های JMS , DONG KOOK ، ،SAGAMI  ، PIRAMAL SERA,  FARMACARBM , FARMASOL در ايران مي باشد.

این مجموعه با تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمت رسانی به درمان بیماران و همچنین افزایش رضایت مشتریان خود، سیستم مدیریت کیفیت سازمان را بر مبنای استاندارد ISO 9001  و سيستم رسيدگی به شكايات را بر اساس استاندارد ISO10002 مستقر نموده و مديران شركت خود را متعهد مي‏ دانند بستر مناسبی را جهت بهبود مداوم اثر بخشی آن فراهم آورند تا از دستيابي به اهداف اطمينان حاصل نمايند.

این شرکت افتخار دارد با اكثر مراكز درماني فعال در زمینه تامین دارو، سیستمهای همودیالیز، تجهیزات اینفیوژن تراپی، سیستم های مدیریت خونگیری و انتقال خون و نیز اقلام مصرفی بیمارستانی در سراسر ميهن عزيزمان همکاری نماید.

شركت تدا به عنوان بزرگ ترين وارد كننده تجهيزات اينفيوژن تراپي، در حال حاضر يكي از گسترده ترین شبكه های فروش و خدمات پس از فروش تجهيزات پزشكي  را در سراسر کشور دارا مي باشد.

مدیریت و همکاران ما در این مجموعه اميدواریم با ياری خداوند متعال بتوانیم رضايت خاطر بيماران و مراکز درمانی را در زمينه خدمات ارائه شده بیشتر از پیش جلب نماییم.